Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Vitajte v našom Affiliate províznom programe


Aktuálne môžete propagovať naše kampane pre eShop Samoopalovacisvet.sk a Samoopalovacísvět.cz 

Na našich stránkach zákazníci nájdu TOP samoopaľovacie produkty Fake Bake a He-Shi pre prirodzene vyzerajúce opálenie bez škvŕn, fľakov a oranžovej farby. Taktiež profesionálne produkty pre salónne použite a množstvo doplnkov (MakeUp, Fashion). 

Za každého zákazníka, ktorý na stránky príde a nakúpi cez Váš affiliate odkaz získavate automaticky províziu 10% z celkovej ceny objednávky.

 

Pre koho je program vhodný?

--------------------------------------

Propagácia našich kampaní je vhodná pre partnerov, ktorí sa venujú kozmetike, zdraviu, fittness, wellness a celkovo zdravému životnému štýlu. Majú web, blog, Facebook page na túto tému, alebo len prispievajú na fóra, či píšu články na tému zdravia a krásy.

 

Ako to funguje?

--------------------------------------

Registráciou do nášho provízneho programu získate unikátny affiliate kód (odkaz), ktorý môžete umiestniť na Vaše webstránky, Blog, Facebook, alebo poslať na svoju e-mailovú databázu (NESPAMUJTE). 

Každý, kto sa cez tento Váš odkaz preklikne na naše stránky a nakúpi, Vy z tohto nákupu získate províziu 10%. Nemusí nakúpiť hneď, cookies súbory (dočasné súbory automaticky uložené v jeho prehliadači) majú platnosť 30 dní. To znamená, že ak zákazník nakúpi kedykoľvek do 30 dní, získavate províziu. Ak nakúpi viackrát, províziu získate za každý nákup. Množstvo zákazníkov, ani výška maximálnej provízie nie je ohraničená.

V systéme máte k dispozícii i bannery a iné reklamné prvky, ktorými môžete propagovať. Využiť môžete tiež PPC a iné reklamné a marketingové kanály.

 

Vyplatenie provízií

--------------------------------------

Počet privedených zákazníkov a aktuálnu výšku Vašich provízií vidíte vždy po prihlásení do systému provízneho programu. Po dosiahnutí minimálneho limitu pre vyplatenie, ktorý je stanovený na 50 EUR/1400 CZK môžete požiadať o zaplatenie provízie. Stačí kontaktovať nášho affiliate managera na: partner@samoopalovacisvet.sk

Ten Vám obratom pošle report s Vašimi províziami, fakturačnými údajmi a dohodne s Vami vyplatenie provízií.

 

Zhrnutie

--------------------------------------

  • Provízia 10%
  • Vstupný BONUS 5 EUR/140 CZK za registráciu
  • Platnosť cookies 30dní
  • Automatické schvaľovanie konverzií
  • Pravidelné vyplácanie provízií s min.limitom 50 EUR/1400 CZK
  • Darčeky pre najlepších partnerov

Obchodné podmienky partnerského programu SR | CZ

 

Ak máte akékoľvek otázky obráťte sa na nášho affiliate managera:

manager

Ján Špánik

+421 948 650 699
partner@samoopalovacisvet.sk